New | vieW

V životě hledáme rovnováhu, stabilitu, spokojenost. Máme k dispozici dokonalé nástroje - tělo a mysl. Tělo, které nám umožňuje být, prožívat, cítit, vnímat, pohybovat se a mysl, díky které o tom víme, vyhodnocujeme to, pamatujeme si, rozhodujeme se, reagujeme.

New | vieW je komplexní systém, který posune fungování vašeho těla a mysli na novou úroveň. Pomůže vám nastavit si to uvnitř tak, aby vám bylo dobře. V těle i mysli.

Mysl totiž někdy používáme tak, že se nám zdá, že máme v životě smůlu, cítíme, že nejsme spokojení. Nebo máme pocit, že kdybychom měli jiného partnera (nebo nějakého partnera), jinou práci, bydleli ve městě nebo naopak vesnici, a měli kolem sebe úplně jiné lidi, tak by se nám ohromně ulevilo, byli bychom konečně spokojení a šťastní.

A co když stačí „jenom“ posbírat odvahu podívat se to všechno z jiného úhlu pohledu? Posbírat odvahu vidět uvnitř svojí mysli věci, na které nebudete pyšní, které se vám vůbec nebudou líbit, ale jejichž přijetí vás posune o kousek blíž ke spokojenosti, pochopení, klidu a stabilitě.

New | vieW je přístup, která vám pomůže vidět vaše problémy, lidi kolem vás i celý váš život jinak. Je to spojení EFT (Emotional Freedom Technic), NLP (neurolinguistické programování), numerologie, konstelací, transakční analýzy a řady (ne)příjemných otázek ve váš prospěch.

Díky New | vieW dokážete pojmenovat vaše přesvědčení, strachy, automatismy a vzorce, které vám už neslouží a pustit je.

Pokud máte pocit, že se nemůžete hnout z místa, trápíte se ve vztahu, v práci. Pokud máte načteno, promyšleno, ale pořád se ne a ne posunout. Pokud byste vaše „musím“ a „nesmím“ opravdu změnili na „chci a můžu nebo nechci“. Tak seberte odvahu a napište.Lukáš Putta

+420 773 562 986

info(zav)stabilita.eu


Naskové 3/1100
Praha 5 - 150 00


IČO: 754 74 816

(c) STABILITA.EU, 2021