M A T R I XDívám se na děti u počítače, u televize konzumující téměř cokoliv se jim předloží. Absolutně koncentrované. Vyrušení přichází jen od tělesných potřeb a potřeb rodičů. Většinu vyrušení z reálného světa děti vnímají jako obtěžující.

Jsem si jistý MATRIX vymyslí člověk, aby mohl být trvale připojený k viruálnímu světu, který mu bude vyhovovat. Tělo se bude vznášet v optimalizovaném roztoku pro uchování těla. Kvalita roztoku bude průběžně kontrolována a upravována. Tělo nebude rušené otlačeninami, opruzeninami, horkem, chladem a dalšími nepříjemnými vlivy. Výživa bude probíhat uměle, například nitrožilně. Vylučování jako rušivý element nebude potřebné.

Co zbývá, no napojení na konzoli případně na jiné herní zařízení. V případě multi-taskingu dokážeme žít i několik životů najednou. Věřím, že člověk dokáže napojit celou svojí nervovou soustavu.

To celé pro to, aby jsme nemuseli žít a prožívat svoje životy.

Zůstává jen otázkou, kdy si přestaneme uvědomovat virtualitu virtuálního námi vytvořeného života a světa. Až nás začne obtěžovat žít virtuálně vytvořený virtuální život.
Najde se někdo, kdo vytvoří MATRIX in MATRIX.

Nazve ho například MATRIX2, něco jako sen ve snu.

A pohřeb? Stačí spláchnout.


Existuje díra, nebo ne...?Díra sama o sobě existuje jen díky okolnímu materiálu, který jí ohraničuje. Prázdno, které nazýváme dírou. Díra nabývá různých barev a vlastností v závislosti na tom, co je za ní, případně kde se nachází.

Díra jako taková není vidět, vidíme jen okolní materiál.
Pokud je díra dostatečně velká, pak skrz ní může proletět například netopýr používající echolokaci.
Z provedeného důkazu vyplývá, že není ani slyšet.

Závěr: Díru nemůžete ani vidět, ani slyšet...neexistuje. Dokázáno mimo jiné netopýrem.
Lukáš Putta

+420 773 562 986

info(zav)stabilita.eu

(c) STABILITA.EU, 2021