Pevné a ploché břicho

Proč pevné ploché a ne měkké a kulaté? Je to jen pěkné na pohled? Získat a udržet, jak?Pevné ploché břicho může být jen součást outlooku, součástí krásy. Břicho a pánevní dno je propletené složitým systémem svalů. Některé z nich aktivně využíváme a jiné ne. Zmíněné svaly určují polohu pánve, která je základnou pro naší páteř. Poloha pánve ovlivňuje vnitřní orgány. Aktivním používáním vnitřního svalstva dochází k prokrvení orgánů břicha, zlepšení trávení a zrychlení metabolismu.

Vychýlená poloha pánve vychyluje páteř, která se kompenzuje někde výše tak, aby naše hlava měla oči a uši v rovině. Takto vychýlená páteř může způsobovat únavovou bolest zádových svalů a zranění.

Svaly pánevního dna můžete posilovat sportem, v posilovně nebo aktivním pohybem.
V našem kurzu New|vieW svaly nejen objevíte, ale naučíte se i jak je používat a zapojovat v každodenním životě. Jak poznáte, že nejsou zapojené. Naučíte se, jak začít používat své tělo odlišným, efektivnějším způsobem. Trvalým zapojení hlubokých svalů pánevního dna do každodenního života získáte a udržíte své břicho trvale pevné a ploché.
Lukáš Putta

+420 773 562 986

info(zav)stabilita.eu

(c) STABILITA.EU, 2021